Invalidné vozíky s8

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Elektrické vozíky pre seniorov

Elektrické vozíky pre seniorov čiže joystikové invalidné vozíky sú určené ľuďom s ťažkým telesným postihnutím. Elektrické vozíky pre seniorov sú poháňané batériami, ktoré sú ukryté pod sedačkou. Elektrické vozíky pre seniorov si môžete zakúpiť nové, zánovné či repasované. Vzhľadom k tomu, že sú elektrické invalidné vozíky určené pre osoby s ťažkým telesným postihnutím, tak sú tieto invalidné vozíky prispôsobené do interiéru aj exteriéru. Elektrické vozíky pre seniorov sa vyrábajú vo viacerých prevedeniach, tak aby si každý užívateľ mohol vybrať podľa svojich potrieb.

Ak potrebujete invalidný vozík a potrebovali by ste pomôcť pri jeho výbere, môžete kontaktovať odborne vyškoleného špecialistu na telefónnom čísle +421 944 977 701 Elektrické invalidné vozíky predáva už niekoľko rokov, a má tak veľa skúseností, aký invalidný vozík sa hodí pre konkrétny druh postihnutia. Na komunikáciu môžete tiež použiť emailovú adresu info@invalidny-vozik.sk.

Elektrické vozíky pre seniorov rozvážame po celej českej i slovenský republike úplne zadarmo a Vy si môžete invalidný vozík pred zaplatením osobne vyskúšať. Navyše na elektrické vozíky pre seniorov poskytujeme záruku a to na nové elektrické vozíky pre seniorov 2 roky a na repasované elektrické vozíky pre seniorov 1 rok!


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44