Lôžko Völker - Invalidní Vozík.info

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Zdravotná polohovacie posteľ

Lôžko Völker

Repasovaný produkt:
899 €
od 780 €
Všetky ceny uvedené vr. DPH
Elektrická polohovacia posteľ Lôžko Völker foto Zdravotná polohovacie posteľ Lôžko Völker foto Polohovacie lôžko Lôžko Völker foto Polohovacie lôžko Lôžko Völker foto
  • Nosnosť 185 kg
  • Vysúvacie kolieska
  • Nastaviteľná výška 40 - 80 cm
  • Elektrické polohovanie
Naša doprava po celej SR a ČR

Lôžko Völker

Elegantná a luxusná zdravotná polohovacia posteľ Völker patrí medzi najlepšie opatrovateľské lôžka na trhu. Je vhodná pre seniorov do domácej opatery, často ju využívajú aj opatrovateľské zariadenia. Pomocou elektrického ovládania sa dajú prostredníctvom ovládača nastavovať jednotlivé polohy nožnej aj chrbtovej časti roštu. Rovnakým spôsobom sa dá ovládať výška postele a jej sklon. Práve zmena výšky postele je veľmi praktickou funkciou. Uľahčí usadnutiu a vstávaniu z postele a tiež uľahčí činnostiam opatrujúcej osobe. Táto elektrická polohovacia posteľ má kolieska pre prevoz ukryté v nohách postele. Pomocou ovládača sa dajú vysunúť. Pri bežnom používaní tak kolieska nerušia estetický dojem. Lôžka tohto typu sa vyrábajú v niekoľkých farbách a s rôznymi typmi výbavy a bezpečnostných bočníc. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na vyššie uvedenom čísle.

Cena konkrétneho produktu sa odvíja od jeho veku, výbavy a celkového stavu produktu - pre konkrétnu cenovú ponuku nás kontaktujte na tel: +421 944 977 701 alebo na e-maile: info@invalidny-vozik.sk. Uvedená cena tovaru platia pre jeho základnú výbavu.

Nosnosť:185 kg
Rozmery (dĺžka / šírka):215 cm x 105 cm

Elektrické ovládanie
Nastavenie výšky: 40 - 80 cm
Dĺžka ložnej plochy: 200 cm
Šírka ložnej plochy: 90 cm
Vysúvacia kolieska

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446