OPÝTAJTE SA NÁS NEZÁVEZNE

Postel PCC

859 €
730 €
- repasovaný
1.300 €
1.060 €
- zánovný
Ceny sú uvedené vrátane DPH. | Pozn.: *

Technické dáta:

Nosnosť: 180 kg

Dĺžka: 212 cm

Šírka: 106 cm

Dĺžka ložnej plochy: 200 cm

Šírka ložnej plochy: 90 cm

 
Nosnosť:180 kg
Rozmery (dĺžka / šírka):212 cm x 106 cm

Kvalitná elektrická polohovacia posteľ, ktorá je vhodná nie len pre seniorov, je veľmi spoľahlivá a má originálny design. Reč je o zdravotnej polohovacej posteli PCC. Pomocou elektrického ovládacieho panela sa dá polohovať chrbtovou aj nožnou časťou polohovacieho roštu. Chrbtová časť sa dá zdvihnúť až do polohy sedu. Ovládacím panelom sa dá tiež nastavovať výška postele a to v rozhraní 40 cm až 80 cm. Polohovacia posteľ má vo výbave samozrejme bezpečnostné bočnice.  

Táto posteľ má rôzne stupne výbavy. Uvedená cena je za výrobok v základnej výbave. Cenu postele vo vyššom stupni výbavy vám radi oznámime telefonicky. Môžete nám zavolať, alebo zanechať kontakt prostredníctvom formulára na webe.

Táto indikatívna ponuka nie je ponukou v zmysle § 1731 alebo § 1732 Občianskeho zákonníka, ani nejde o verejný prísľub podľa § 1733 občianskeho zákonníka. Z tejto indikatívne ponuky nevzniká nárok na uzavretie zmluvy. Na vyžiadanie zašleme zákazníkovi typový list alebo protokol o zhode produktu. Cena je záväzná v čase uzavretia zmluvy, resp. okamihom potvrdenia záväznej objednávky. V prípade vrátenia tovaru, volajte na +421 944 977 701 pre upresnenie adresy. Mechanický invalidný vozík je dodávaný v rámci uvádzané ceny ako samostatný produkt. S mechanickým invalidným vozíkom môže / nemusí byť dodaný podsedák. Tento komponent nevstupuje do ceny mechanického vozíka a môže byť dodaný ako bonusové tovaru. Grafické vyobrazenie ponúkaných produktov je iba ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Predajca má skladom zvyčajne niekoľko kusov produktu od každého prezentovaného typu. Cena konkrétneho produktu sa odvíja od jeho veku, výbavy, celkového stavu produktu a počtu najazdených kilometrov. Presnú cenu Vami vybraného produktu Vám oznámime na požiadanie obratom. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 977 701 alebo na e-mail: info@invalidny-vozik.sk. Spoločnosť Savrynno s.r.o. je marketingovým a reklamným partnerom spoločnosti MedicalSpace s.r.o., ktorá realizuje konečný predaj tovaru zákazníkovi. © 2017 Savrynno s.r.o. | Odkazy | Články | Admin | VOP | Správa os. údajov podľa GDPR | Cookies |