OPÝTAJTE SA NÁS NEZÁVEZNE

Postel PCC

876 €
745 €
- zánovný
Ceny sú uvedené vrátane DPH. | Pozn.: *

Technické dáta:

Nosnosť: 180 kg

Dĺžka: 212 cm

Šírka: 106 cm

Dĺžka ložnej plochy: 200 cm

Šírka ložnej plochy: 90 cm

 
Nosnosť:180 kg
Rozmery (dĺžka / šírka):212 cm x 106 cm

Kvalitná elektrická polohovacia posteľ, ktorá je vhodná nie len pre seniorov, je veľmi spoľahlivá a má originálny design. Reč je o zdravotnej polohovacej posteli PCC. Pomocou elektrického ovládacieho panela sa dá polohovať chrbtovou aj nožnou časťou polohovacieho roštu. Chrbtová časť sa dá zdvihnúť až do polohy sedu. Ovládacím panelom sa dá tiež nastavovať výška postele a to v rozhraní 40 cm až 80 cm. Polohovacia posteľ má vo výbave samozrejme tiež hrazdu a bezpečnostné bočnice.  

Táto posteľ má rôzne stupne výbavy. Uvedená cena je za výrobok v základnej výbave. Cenu postele vo vyššom stupni výbavy vám radi oznámime telefonicky. Môžete nám zavolať, alebo zanechať kontakt prostredníctvom formulára na webe.

V prípade vrátenia tovaru, zasielajte tento tovar na adresu prevádzkarne viz. kontakty. * Táto indikatívna ponuka nie je ponukou v zmysle § 1731 alebo § 1732 občianskeho zákonníka, ani sa nejedná o verejný prísľub podľa § 1733 občianskeho zákonníka. Z tejto indikatívnej ponuky nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Grafické vyobrazenie ponúkaných produktov je iba ilustratívne. Predajca má skladom obvykle niekoľko kusov vozíka od každého prezentovaného typu. Cena konkrétnych kusov sa odvíja od jeho veku, počtu najazdených kilometrov a celkového stavu konkrétneho vozíka. Presnú cenu Vami vybraného produktu Vám oznámime na požiadanie obratom. Cena je záväzná v okamihu uzatvorenia zmluvy, resp. okamihom potvrdenia záväznej objednávky. Na vyžiadanie zašleme zákazníkovi typový list alebo protokol o zhode produktu. Spoločnosť Savrynno s.r.o. je marketingovým a reklamným partnerom spoločnosti MedicalSpace s.r.o., ktorá realizuje konečný predaj tovaru zákazníkovi. © 2017 Savrynno s.r.o. | Odkazy | Články | Admin | VOP | Správa os. údajov podľa GDPR | Cookies |