OPÝTAJTE SA NÁS NEZÁVEZNE

Postel Thuasne

770 €
650 €
- repasovaný
1.260 €
1.020 €
- zánovný
Ceny sú uvedené vrátane DPH. | Pozn.: *

Technické údaje:

Dĺžka: 225 cm

Šírka: 105 cm

Maximálne zaťaženie: 170 kg

 
Nosnosť:170 Kg
Rozmery (dĺžka / šírka):225 cm / 105 cm

Zdravotná polohovacia posteľ Thuasne je spoľahlivé elektrické lôžko za rozumnú cenu. Polohovací rošt sa ovláda pomocou elektrického ovládača. Vďaka tomu je zmena polohy veľmi ľahká pre samotného užívateľa aj pre opatrovateľský personál. Ovládačom sa dá nastavovať tiež výška postele. To môže značne uľahčiť nasadanie a vstávanie z lôžka.

 

Rovnako ako ostatné elektrické polohovacie postele pre seniorov a invalidov má aj táto bezpečnostné postrannice a kolieska opatrené brzdami.

Táto indikatívna ponuka nie je ponukou v zmysle § 1731 alebo § 1732 Občianskeho zákonníka, ani nejde o verejný prísľub podľa § 1733 občianskeho zákonníka. Z tejto indikatívne ponuky nevzniká nárok na uzavretie zmluvy. Na vyžiadanie zašleme zákazníkovi typový list alebo protokol o zhode produktu. Cena je záväzná v čase uzavretia zmluvy, resp. okamihom potvrdenia záväznej objednávky. V prípade vrátenia tovaru, volajte na +421 944 977 701 pre upresnenie adresy. Mechanický invalidný vozík je dodávaný v rámci uvádzané ceny ako samostatný produkt. S mechanickým invalidným vozíkom môže / nemusí byť dodaný podsedák. Tento komponent nevstupuje do ceny mechanického vozíka a môže byť dodaný ako bonusové tovaru. Grafické vyobrazenie ponúkaných produktov je iba ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Predajca má skladom zvyčajne niekoľko kusov produktu od každého prezentovaného typu. Cena konkrétneho produktu sa odvíja od jeho veku, výbavy, celkového stavu produktu a počtu najazdených kilometrov. Presnú cenu Vami vybraného produktu Vám oznámime na požiadanie obratom. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 977 701 alebo na e-mail: info@invalidny-vozik.sk. Spoločnosť Savrynno s.r.o. je marketingovým a reklamným partnerom spoločnosti MedicalSpace s.r.o., ktorá realizuje konečný predaj tovaru zákazníkovi. © 2017 Savrynno s.r.o. | Odkazy | Články | Admin | VOP | Správa os. údajov podľa GDPR | Cookies |