OPÝTAJTE SA NÁS NEZÁVEZNE

Matrace Medical Master

262 €
220 €
- nový
Ceny sú uvedené vrátane DPH. | Pozn.: *

Technické parametre:

Výška matraca: 14 cm

Počet zón: 7

1 najmäkší – 5 najtvrdší: 5

Obj. hmotnosť (kg/m3): 50 a 35

Použitá pena: HR a VISCO

 
Nosnosť:160 kg

Zdravotný sendvičový 7 zónový matrac Medical Master je vyrobený zo studenej a pamäťovej peny, ktorá mu dáva vysokú nosnosť a dlhú životnosť. Matrac je navrhnutý pre užívanie na bežných aj polohovacích posteliach.

 

Pamäťová pena vďaka svojim vlastnostiam poskytuje ležiacemu maximálne pohodlie, pretože sa tvaruje v reakcii na jeho telesné teplo. Zároveň znižuje riziko vzniku otlačenín. Tento penový matrac z certifikovaných materiálov je priedušný a užívateľsky veľmi obľúbený.

Táto indikatívna ponuka nie je ponukou v zmysle § 1731 alebo § 1732 Občianskeho zákonníka, ani nejde o verejný prísľub podľa § 1733 občianskeho zákonníka. Z tejto indikatívne ponuky nevzniká nárok na uzavretie zmluvy. Na vyžiadanie zašleme zákazníkovi typový list alebo protokol o zhode produktu. Cena je záväzná v čase uzavretia zmluvy, resp. okamihom potvrdenia záväznej objednávky. V prípade vrátenia tovaru, volajte na +421 944 977 701 pre upresnenie adresy. Mechanický invalidný vozík je dodávaný v rámci uvádzané ceny ako samostatný produkt. S mechanickým invalidným vozíkom môže / nemusí byť dodaný podsedák. Tento komponent nevstupuje do ceny mechanického vozíka a môže byť dodaný ako bonusové tovaru. Grafické vyobrazenie ponúkaných produktov je iba ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Predajca má skladom zvyčajne niekoľko kusov produktu od každého prezentovaného typu. Cena konkrétneho produktu sa odvíja od jeho veku, výbavy, celkového stavu produktu a počtu najazdených kilometrov. Presnú cenu Vami vybraného produktu Vám oznámime na požiadanie obratom. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 977 701 alebo na e-mail: info@invalidny-vozik.sk. Spoločnosť Savrynno s.r.o. je marketingovým a reklamným partnerom spoločnosti MedicalSpace s.r.o., ktorá realizuje konečný predaj tovaru zákazníkovi. © 2017 Savrynno s.r.o. | Odkazy | Články | Admin | VOP | Správa os. údajov podľa GDPR | Cookies |