invalidné skútre s4

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Elektrické invalidné skútre

Potrebujete invalidný vozíček? Na trhu je v dnešnej dobe totiž celá rada najrôznejších modelov elektrických invalidných skútrov, mechanických invalidných vozíkov či elektrických invalidných vozíkov a Vy si tak môžete vybrať invalidný vozík, podľa svojich potrieb.

Na emailovej adrese info@invalidny-vozik.info  si pomocou nezáväzné online žiadosti môžete o invalidný vozík či skúter požiadať. Na základe Vami vyplneného formulára sa s Vami spojí odborne vyškolený špecialista, ktorý Vám s výberom invalidného vozíka pomôže a poradí.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44