VÝPREDAJ! Posledná šanca nakúpiť za tieto ceny.

Referencie zákazníkov

Doprava ZADARMO na el. vozíky a skútre nad 1000 €
invalidný vozík obrázok
Servis PRODUKTOV
Spätný VÝKUP
10 rokov na trhu

Referencie

referencia Mária Kramárová

Mária Kramárová

S dcérou sme na internete narazili na tieto stránky a musím povedať, že som bola veľmi príjemne prekvapená jednaním zamestnanca spoločnosti. Všetko som dostala perfektne vysvetlené. Priviezli mi na výber z dvoch skútrov, z ktorých som si jeden v pokoji domova vybrala a vyskúšala.

referencia Jarmila (72 let)

Jarmila (72 let)

Som moc vďačná pracovníkom, ktorí mi pomohli vybrať elektrický skúter, bez ktorého by som sa už nikam nepozrela. Jazdí skvelo a zvládne aj poľnú cestu k cintorínu. Veľké ďakujem a všade Vás odporučím. Susedka Vám bude volať a kúpi u Vás tiež skúter.

referencia František Podskalský

František Podskalský

S mojou ženou sme si zaobstarali jeden invalidný skúter a sme obaja nadšení! Skútre sa ľahko ovládajú a hlavne s nimi môžeme vyraziť zasa na našu záhradku za mesto. Skúter je aj skvelý pomocník pri nákupoch.

referencia Manželé Fibichovi

Manželé Fibichovi

Ďakujeme Vám za ústretovosť a za celý proces pri našom nákupe dvoch polohovacích postelí. Pracovníci spoločnosti dorazili, vyniesli, zmontovali a vysvetlili nám, ako sa postele ovládajú. Inak na týchto matracoch od Vás sa spí skvelo! Dovidenia...

referencia Robert Plachý (38)

Robert Plachý (38)

Syn si zlomil nohu na motorke. Potrebovali sme rýchlo mechanický invalidný vozík. Skvelá práca – nečakal som, že na druhý deň zazvoní PPL a privezie ho. Veľká vďaka.

referencia Neznámý referent

Neznámý referent

Kúpil som skúter u nejakej ostravskej firme. Batérie boli úplne fuč. Ich servis mi povedal, že dojazd 1,5 km je normálny a že nemám nárok na reklamáciu. Zavolal som Vám a za dva dni ste mi poslali nové batérie – teraz mám dojazd 26 km – super a ďakujem za ochotu.

referencia Ján K.

Ján K.

Chcete sa kvalitne a zdravo vyspať? Kúpte si tu zdravotný matrac s pamäťovou penou. Asi to poznáte, keď zosadáte z postele, ako drú bočnice do stehien. Vybral som si tu matrac so spevnenými bokmi a mám po starostiach.

referencia Milan Taclík

Milan Taclík

Týmto chcem veľmi poďakovať za ochotu a trpezlivosť pri vybavovaní mojej objednávky elektrického invalidného skútra. Doprava zadarmo cez celú republiku sa v dnešnej dobe vidí málokde. Všetkým, čo o invalidnom skútri uvažujú, vrelo odporúčam!

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446