Invalidné vozíky s13

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Elektrické invalidné vozíky

Elektrické invalidné vozíky sú primárne určené ľuďom s ťažkým telesným postihnutím a to pre ich jednoduché joystikové (páčkové) ovládanie. Elektrické invalidné vozíky sa hodí ako do interiéru, tak do exteriéru a pohyb v stiesnených priestoroch nie je žiadny veľký problém, a to už len z toho dôvodu, že elektrické invalidné vozíky sú určené ľuďom s ťažkým telesným postihnutím a invalidný vozík je neoddeliteľnou súčasťou ich života.

Ak potrebujete elektrický invalidný vozík, napíšte na emailovú adresu info@invalidny-vozik.sk, a nechajte si poradiť, aký elektrický invalidný vozík bude pre Vás tou najlepšou voľbou. Elektrické invalidné vozíky rozvážame navyše po celej českej i slovenskej republike zadarmo! Náš technik Vás naučí elektrický invalidný vozík na mieste používať a Vy si elektrický invalidný vozík budete môcť vyskúšať ešte pred zaplatením. Ku komunikácii môžete využiť aj telefónne číslo +421 944 977 701.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44