PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Vodiči sú vybavení ochrannými prostriedkami. Produkty sú dezinfikované.

Elektrický skúter s31

Doprava ZADARMO na el. vozíky a skútre nad 1000 €
invalidný vozík obrázok
Servis PRODUKTOV
Spätný VÝKUP
10 rokov na trhu

Elektrické skútre

Elektrické skútre sú určené osobám s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Elektrické skútre sú na trhu zastúpené v mnohých prevedeniach a každý invalidný človek si tak môže vybrať elektrický skúter podľa svojich potrieb. Elektrické skútre môžeme mať trojkolesové alebo štvorkolesové. Každý elektrický skúter sa hodí do trochu iného terénu a preto je potrebné elektrický skúter starostlivo a s rozvahou vybrať.

Elektrický skúter, ktorý si vyberiete, Vám privezieme až domov a to úplne zadarmo! Záručný aj pozáručný servis je u nás samozrejmosťou. Elektrické skútre rozvážame po celej českej i slovenskej republike. Na nové elektrické skútre u nás dostanete záruku 2 roky a na repasované elektrické skútre je záruka 1 rok.

Ak potrebujete elektrický skúter, napíšte na emailovú adresu info@invalidny-vozik.sk na základe ktorého sa s Vami spojí odborne vyškolený špecialista, ktorý Vám pomôže vybrať elektrický skúter. Pre komunikáciu môžete tiež využiť aj telefónne číslo +421 944 977 701.

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446