Elektrický skúter s7

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Elektrické skútre

Elektrické skútre sú určené osobám s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Elektrické skútre sú na trhu zastúpené v mnohých prevedeniach a každý invalidný človek si tak môže vybrať elektrický skúter podľa svojich potrieb. Elektrické skútre môžeme mať trojkolesové alebo štvorkolesové. Každý elektrický skúter sa hodí do trochu iného terénu a preto je potrebné elektrický skúter starostlivo a s rozvahou vybrať.

Elektrický skúter, ktorý si vyberiete, Vám privezieme až domov a to úplne zadarmo! Záručný aj pozáručný servis je u nás samozrejmosťou. Elektrické skútre rozvážame po celej českej i slovenskej republike. Na nové elektrické skútre u nás dostanete záruku 2 roky a na repasované elektrické skútre je záruka 1 rok.

Ak potrebujete elektrický skúter, napíšte na emailovú adresu info@invalidny-vozik.sk na základe ktorého sa s Vami spojí odborne vyškolený špecialista, ktorý Vám pomôže vybrať elektrický skúter. Pre komunikáciu môžete tiež využiť aj telefónne číslo +421 944 977 701.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44