vozíky skútre pre invalidov s27

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Elektrické vozíky skútry pro invalidy

Elektrické vozíky a skútre pre invalidov nie je v dnešnej dobe vôbec žiadny problém zohnať. Avšak hlavne u elektrických invalidných skútrov býva problém ich vysoká cena. Preto sa niektorí predajcovia zamerali na predaj repasovaných invalidných skútrov a vozíkov, tak aby boli cenovo dostupné všetkým užívateľom.

Ak zháňate elektrický vozík či skúter pre invalidov za nízku cenu, pozrite sa na webové stránky www.invalidny-vozik.sk , kde ich nájdete celú radu a môžete si tak vybrať invalidný vozíček či skúter podľa svojich potrieb.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44