PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Vodiči sú vybavení ochrannými prostriedkami. Produkty sú dezinfikované.

Invalidné vozíky s20

Doprava ZADARMO na el. vozíky a skútre nad 1000 €
invalidný vozík obrázok
Servis PRODUKTOV
Spätný VÝKUP
10 rokov na trhu

Elektrický invalidný vozík

Invalidné vozíky predstavujú prostriedok, ako sa vrátiť plnohodnotne do spoločnosti, ak máte nejaké pohybová obmedzenia. Napríklad obmedzenie pohyblivosti a citlivosti dolných končatín. Ak človek zvládne invalidný vozík ovládať sám, nemusí tak byť odkázaný na to zostávať sám v byte, ale môže sa ísť pozrieť von, či už do mesta alebo do prírody.

Podľa Vami zvolených parametrov ako napríklad nosnosť, dojazd, rýchlosť, celkové rozmery či svetlá výška, si sami zvolíte ten najvhodnejší elektrický invalidný vozík pre Vás. Môže to byť invalidný vozík určený do interiérov alebo potom von, napríklad do mesta alebo aj na nespevnené cesty. Podľa Vašich finančných možností si môžete zakúpiť elektrický invalidný vozík nový, zánovné či repasovaný. Invalidné vozíky v ponuke sú od rôznych výrobcov. Ak nemáte aktuálne k dispozícii požadovanú hotovosť, potom možno využiť výhodného financovaný, podľa Vašich možností.

Ak si niektorý elektrický invalidný vozík vyberiete, bude Vám elektrický invalidný vozík v rámci celej SR, na určené miesto, dovezený zadarmo. Záručný aj pozáručný servis sú samozrejmosťou. Vaše prípadné otázky zodpovie vyškolený špecialista na telefónnom čísle +421 944 977 701. Na komunikáciu na tému elektrický invalidný vozík môžete tiež využiť emailovú adresu info@invalidny-vozik.sk.

Elektrické invalidné vozíky sú ekologické, veľmi ľahko ovládateľné, tiché, ich prevádzka je veľmi hospodárny. Na jedno dobitie batérie možno prejsť až 40 kilometrov. Elektrický invalidný vozík stačí spravidla nabíjať cez noc. Každý elektrický invalidný vozík má nabíjačku v základnej výbave.

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446