Elektrické skútre s12

Vaše bezpečie je našou prioritou. Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

elektrický skúter

Elektrický skúter je skvelým riešením pre ľudí s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Elektrické skútre delíme na trojkolesové elektrické skútre a štvorkolesové elektrické skútre. Keď si chcete zaobstarať elektrický skúter, musíte sa zamerať na terén, v akom prevažne chcete elektrický skúter používať. Nie všetky elektrické skútre pre seniorov sú vhodné do náročnejších terénov, ako sú nespevnené poľné či lesné cesty. Avšak všeobecne vzaté je každý elektrický skúter vhodný do exteriéru, nie do bytu.

Aby bolo vybrať elektrický skúter pre Vás čo najjednoduchšie, je pre Vás k dispozícii odborne vyškolený špecialista na telefónnom čísle +421 944 977 701 alebo na emailovej adrese info@invalidny-vozik.sk. Špecialista Vám poradí, aký elektrický skúter je vhodný pre Vaše potreby, a tiež zaistí aby Vám bol elektrický skúter dopravený až k Vám domov a to úplne zadarmo! Elektrické skútre pre seniorov rozváža totiž náš technik, aby Vám mohol pri zakúpení poskytnúť zaškolenie, ako elektrický skúter ovládať.

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446