Elektrický skúter s34

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Elektrický skúter pre seniorov

Elektrický skúter pre seniorov je nevyhnutnou kompenzačné pomôckou pre ľudí, ktorí už bohužiaľ nie sú schopní samostatného pohybu. Elektrický skúter pre seniorov je poháňaný výkonnými batériami a elektrický skúter tak na jedno nabitie je schopný prejsť až niekoľko kilometrov! Elektrické skútre sú prispôsobené na pohyb v exteriéri a niektoré elektrické skútre môžu aj do náročnejších terénov, ako sú nespevnené poľné či lesné cesty.

Ak potrebujete elektrický skúter pre seniorov od spoľahlivého a skúseného predajcu, kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu, ktorý predáva elektrické skútre už niekoľko rokov a má tak veľa spokojných zákazníkov. Kontaktné telefónne číslo znie +421 944 977 701 a e-mailová adresa je info@invalidny-vozik.sk. Všetky elektrické skútre rozváža náš technik, ktorý Vás naučí elektrický skúter pre seniorov ovládať. Elektrický skúter pre seniorov, ktorý ste si u nás kúpili, Vám v prípade poruchy servisujeme v záručnej lehote úplne zadarmo a po záručný servis sa vždy snažíme vyriešiť za najprijateľnejšie možnú cenu.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44