Elektrický skúter s48

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Elektrický štvorkolesový skúter

Elektrický štvorkolesový skúter je vhodný pre osoby, ktorý potrebujú stále prekonávať dlhšie vzdialenosti bez cudzej pomoci. Štvorkolesové skútre sú veľmi ľahko ovládateľné, úsporné a majú mnoho nastaviteľných polôh, ako sedačky, tak riadiaceho panela.

Ak potrebujete elektrický invalidný skúter štvorkolesový, pozrite sa na www.invalidny.vozik.sk  kde ich nájdete celú radu spolu s elektrickými invalidnými skútre trojkolesovými alebo invalidnými vozíkmi. Pre viac informácií píšte na emailovú adresu info@invalidny-vozik.sk.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44