invalidný vozík s44

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Elektrický trojkolesový vozík

Elektrický invalidný skúter trojkolesový má jednu obrovskú výhodu, a to je jeho stabilita. Vďaka trom kolesám sa môže tento skúter vydať aj do náročnejšieho terénu. Elektrické invalidné skútre sú nielen trojkolesové, ale aj štvorkolesovej a záleží potom na okolnostiach, aký invalidný skúter bude pre Vás ten najlepší.

Viac informácií o elektrických invalidných skútroch trojkolesových aj štvorkolesových nájdete na webovej stránke www.invalidny-vozik.sk kde sú k dispozícii aj elektrické či mechanické invalidné vozíky.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44