Invalidná elektrická trojkolka s17

Vaše bezpečie je našou prioritou. Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Invalidná elektro trojkolka

Invalidná elektro trojkolka je ideálnym riešením, pre ľudí, ktorí sa chcú ešte pozrieť do prírody. Invalidná elektro trojkolka má totiž, vďaka svojim trom kolesám veľmi dobrú stabilitu a zvládne aj náročnejší terén po nespevnených cestách. Môžeme asi povedať, že invalidná elektro trojkolka je aj konfortnější, pretože jedno kolo v predu dáva viac priestoru pre nohy. Tiež sa invalidný elektro trojkolka ľahšie ovláda aj jednou rukou. Na elektrický skúter trojkolesový nepotrebujete totiž toľko fyzickej sily ako na elektrický skúter štvorkolesový.

Invalidná elektro trojkolka je k dispozícii na webových stránkach, kde sa práve nachádzate, v sekcii trojkolesové skútre. Viac informácií Vám poskytne vyškolený špecialista pre dávajúci elektrické skútre trojkolesové, elektrické skútre štvorkolesové či invalidné vozíky mechanické aj elektrické. Kontaktný telefón znie +421 944 977 701 a e-mailová adresa je info@invalidny-vozik.sk.

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446