Invalidný vozík s6

Vaše bezpečie je našou prioritou. Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

invalidné vozíky

Invalidné vozíky v dnešnej dobe ponúka celá rada spoločností a na trhu sú invalidné vozíky v mnohých prevedeniach. Preto môže byť ťažké pre rad ľudí, vybrať invalidný vozík, tak aby spĺňal všetky podstatné kritériá podľa stupňa postihnutia.

Invalidné vozíky si môžete zakúpiť aj repasované. Repasované invalidné vozíky majú nespornú výhodu v cene. Repasované invalidné vozíky, ktoré máme v ponuke, sú elektrické invalidné vozíky aj mechanické invalidné vozíky. Všetky invalidné vozíky, ktoré sú pripravení na predaj, boli riadne purifikované a prekontrolovaní, aby poslúžili novému majiteľovi rovnako dobre, ako invalidné vozíky nové.

Ak potrebujete invalidný vozík, obráťte sa na odborne vyškoleného špecialistu na emailovú adresu info@invalidny-vozik.sk, alebo na telefónne číslo +421 944 977 701. Mechanické invalidné vozíky rozosielame prepravnou spoločnosťou a elektrické invalidné vozíky rozváža náš technik, ktorý Vás naučí invalidný vozík ovládať a Vy si ho tak budete môcť vyskúšať ešte pred zaplatením!

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446