invalidný vozík s43

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

invalidný skúter

invalidné vozíky pomáhajú invalidnom ľuďom s ich pohybom a sú tak neoddeliteľnou súčasťou ich života. Preto je na trhu k dispozícii žiadne celý rad invalidných vozíkov, ako sú napr. Mechanické invalidné vozíky, ktoré jou určené skôr ľuďom s ľahším telesným postihnutím, elektrické invalidné vozíky, ktoré sú naopak výborné pre ľudí s ťažkým telesným postihnutím, alebo elektrické invalidné skútre, s ktorými môžete vyraziť aj do náročnejšieho terénu.

Na emailovej adrese info@invalidny-vozik.sk , si môžete požiadať o akýkoľvek z vyššie zmieňovaných invalidných vozíčkov potrebujete.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44