invalidné skútre s20

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

invalidný trojkolka

Elektrické invalidné skútre sú výbornou pomôckou predovšetkým do exteriéru, pretože vďaka svojim silným motorom si dokážu poradiť aj s náročnejším terénom. Elektrické invalidné skútre delíme na trojkolesové a štvorkolesové, s oboma variantmi môžete vyraziť ako do mesta, tak do prírody.

Potrebujete elektrický invalidný skúter? Vyberte si zo širokej ponuky elektrických invalidných skútrov, elektrických invalidných vozíkov či mechanických invalidných vozíkov. Kontaktný email na odborne vyškoleného špecialistu je info@invalidny-vozik.sk.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44