invalidný vozík s26

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Invalidný vozík bazár

Pre ľudí s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou, je život bez invalidného vozíka úplne nepredstaviteľný. Preto je na trhu celý rad najrôznejších modelov invalidných vozíčkov, aby si každý užívateľ mohol vybrať podľa svojho gusta.

Na emailovej adrese info@invalidny-vozik.sk  môžete kontaktovať odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám pomôže s výberom mechanických invalidných vozíkov, ktoré sa perfektne hodia do interiérov, elektrických čiže joystikových invalidných vozíkov, určených pre ľudí s ťažkým telesným postihnutím, alebo elektrických invalidných skútrov s ktorými môžete vyraziť ako do mesta, tak do prírody po nespevnených cestách.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44