PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Vodiči sú vybavení ochrannými prostriedkami. Produkty sú dezinfikované.

Invalidné vozíky s24

Doprava ZADARMO na el. vozíky a skútre nad 1000 €
invalidný vozík obrázok
Servis PRODUKTOV
Spätný VÝKUP
10 rokov na trhu

Invalidný vozík

Potrebujete invalidný vozík a neviete si rady, aký invalidný vozík by mohol byť pre Vás tým pravým riešením Vašich problémov? Radi by ste radu, na aký invalidný vozík sa máte zamerať? V tom prípade kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu, ktorý predáva invalidné vozíky už niekoľko rokov a dokáže Vám teda vybrať invalidný vozík podľa Vašich predstáv.

Invalidné vozíky rozdeľujeme podľa závažnosti postihnutia alebo obmedzenie hybnosti. Jednou z variant je elektrický invalidný vozík, ktorý je určený ľuďom s ťažkým telesným postihnutím, zvyčajne aj s obmedzenou hybnosťou horných končatín alebo celého tela. Ďalšou možnosťou je mechanický invalidný vozík, na ktorého ovládanie potrebujete buď vlastnú silu, alebo doprovod. Mechanický invalidný vozík je teda skôr odporúčaný na domáce použitie, alebo krátke vzdialenosti vonku. Oproti tomu je elektrický invalidný vozík vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru a na jedno dobitie prejde aj niekoľko kilometrov!

info@invalidny-vozik.sk je emailová adresa, kam môžete písať Vaše otázky na tému invalidné vozíky, či už máte záujem o elektrický invalidný vozík alebo mechanický invalidný vozík. Odborne vyškolený špecialista Vám poradí a pomôže vybrať taký invalidný vozík, aby splnil Vaše požiadavky a zároveň bol pre Vás finančne dostupný. Kontaktné telefónne číslo je +421 944 977 701.

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446