invalidné vozíky s47

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Mechanické invalidné vozíky

Mechanické invalidné vozíky sú určené osobám s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou. Mechanické invalidné vozíky sa skvele hodia do interiérov a stiesnenejších priestor. Mechanické invalidné vozíky ľahko zložíte a môžete ich tak ľahko prevážať napr. V kufri auta.

Pokiaľ máte záujem o kúpu mechanických invalidných vozíkov, ale aj elektrických invalidných skútrov či joystikových invalidných vozíkov, stačí napísať email na info@invalidny-vozik.sk, kde Vám s výberom invalidného vozíčku pomôže odborne vyškolený špecialista.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44