Polohovacie postele s40

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Polohovacie posteľ

Polohovacie posteľ je nevyhnutnou pre osoby dlhodobo ležiace. Polohovacie posteľ predchádza preležaninám a otlakom. Ak potrebujete polohovacie posteľ rýchlo a za najlepšiu cenu, ste na správnych stránkach! Naša spoločnosť predáva polohovacie postele už niekoľko rokov a za tú dobu vytříbil polohovacie postele vo svojej ponuke na tie najlepšie! Polohovacie postele, ktoré u nás nájdete, sú prevažne repasované a dokážeme sa s ich cenou dostať na veľmi zaujímavé sumy, tak aby boli polohovacie postele dostupné naozaj každému.

Ak si teda chcete kúpiť polohovacie posteľ, kontaktujte nášho predajcu, ktorý Vám dokáže pomôcť vybrať elektrická lôžka, ktorý budú spĺňať Vaše požiadavky. Polohovacie postele navyše zaviažu náš technik, ktorý Vám polohovacie posteľ na mieste zmontuje! Kontaktné telefónne číslo je +421 944 977 701 a e-mailová adresa znie info@invalidny-vozik.sk.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44