Repasované invalidné vozíky s24

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Repasované invalidné vozíky mechanické

Repasované invalidné vozíky mechanické sú asi najvyužívanejšie kompenzačné pomôckou invalidných ľudí. Mechanický invalidný vozíček, sa totiž zmestí bez problémov do interiérov, a je vhodný aj na pohyb vonku, avšak skôr po spevnených cestách. Mechanický invalidný vozík má jednu nespornú výhodu a to je jeho skladnosť. Bez mála jedným ťahom zložíte mechanický vozík do malých rozmerov, a môžete ho tak pohodlne prevážať aj napr. V kufri auta.

Ak potrebujete kvalitný mechanický vozík za skvelú cenu, prejdite na webové stránky www.invalidny-vozik.sk  a vyberte si zo širokej škály mechanických ale aj elektrických invalidných vozíkov či elektrických skútrov.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44