elektrický invalidný vozík s39

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Skútre pre invalidov

Skútre pre invalidov zoženiete z pohodlia Vášho domova na webovej stránke www.invalidny-vozik.sk  kde stačí vyplniť online nezáväzný formulár, po ktorého odoslaní Vás bude kontaktovať špecialista, ktorý Vám s výberom invalidného skútra rád pomôže a poradí.

Elektrický invalidný skúter Vám dovezie zadarmo pracovník, ktorý vám na mieste vysvetlí, ako sa invalidný skúter ovláda a skladuje. Okrem elektrických skútrov pre invalidov, na vyššie uvedenej stránke nájdete aj mechanické či elektrické invalidné vozíky.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44