elektrický skúter s18

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Štvorkolky pre invalidov

Elektrické invalidné skútre pomáhajú ľuďom s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou, dostať sa na aj na horšie dostupné miesta bez cudzej pomoci. Elektrické invalidné skútre, môžeme rozdeliť na trojkolesové a štvorkolesové a v oboch prípadoch s nimi môžete vyraziť ako do mesta tak do prírody.

Ak si chcete zaobstarať elektrický invalidný skúter či mechanický alebo elektrický invalidný vozíček, napíšte email na adresu info@invalidny-vozik.sk  kde Vám invalidný vozík pomôže vybrať odborne vyškolený špecialista.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44