invalidný vozík s17

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Trojkolky pre invalidov

Invalidný vozík môže zabezpečiť slobodu pohybu pre tých, ktorí trpia obmedzením pohyblivosti a citlivosti dolných končatín. Používanie invalidného vozíka na verejnosti je bežným javom. Vozík tak nemusí byť hrozbou, ale veľkou motiváciou a prostriedkom k tomu, aby sa človek zaradil plnohodnotne do spoločnosti a užíval si života.

Pre tých, čo si chcú zaobstarať invalidný vozík, či už elektrický alebo mechanický, odporúčame navštíviť stránky www.invalidny-vozik.sk Okrem toho tu majú veľmi širokú ponuku elektrických trojkolesových a štvorkolesových skútrov. K dispozícii sú produkty nové, zánovné či repasované, ktoré sú za výrazne nižšiu cenu, ale kvalita zostáva zachovaná. Ak by ste váhali s výberom vozíčku či potrebovali odborne poradiť, potom je na uvedenom telefónnom čísle k dispozícii vyškolený odborník, ktorý Vám veľmi ochotne poradia.

Elektrické vozíky a skútre predstavujú ideálne riešenie pre uľahčenie Vašej mobility. Navyše sú ekologické, spoľahlivé, tiché a zaručujú hospodárnu prevádzku. Na jedno nabitie akumulátora prejdete až 40 kilometrov. Nabíjačka je vždy neoddeliteľnou súčasťou vozíka či skútra.

Pred zakúpením vozíka je potreba položiť si otázku: "Kde bude vozík využíván?" Podľa toho možno ak zvoliť vozík vhodný do interiéru, exteriéru alebo do terénu na spevnené cesty. Tu je potreba vozík či skúter s veľkými kolesami a silným motorom. Ďalšie kritériá pre výber predstavujú: nosnosť, dojazd, celkové rozmery, svetlá výška alebo dizajn. Na stránkach www.invalidny-vozik.sk  si vyberie aj náročný používateľ.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44