invalidný vozík s23

Vaše bezpečie je našou prioritou. Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Trojkolky pre invalidov

Invalidný vozík môže zabezpečiť slobodu pohybu pre tých, ktorí trpia obmedzením pohyblivosti a citlivosti dolných končatín. Používanie invalidného vozíka na verejnosti je bežným javom. Vozík tak nemusí byť hrozbou, ale veľkou motiváciou a prostriedkom k tomu, aby sa človek zaradil plnohodnotne do spoločnosti a užíval si života.

Pre tých, čo si chcú zaobstarať invalidný vozík, či už elektrický alebo mechanický, odporúčame navštíviť stránky www.invalidny-vozik.sk Okrem toho tu majú veľmi širokú ponuku elektrických trojkolesových a štvorkolesových skútrov. K dispozícii sú produkty nové, zánovné či repasované, ktoré sú za výrazne nižšiu cenu, ale kvalita zostáva zachovaná. Ak by ste váhali s výberom vozíčku či potrebovali odborne poradiť, potom je na uvedenom telefónnom čísle k dispozícii vyškolený odborník, ktorý Vám veľmi ochotne poradia.

Elektrické vozíky a skútre predstavujú ideálne riešenie pre uľahčenie Vašej mobility. Navyše sú ekologické, spoľahlivé, tiché a zaručujú hospodárnu prevádzku. Na jedno nabitie akumulátora prejdete až 40 kilometrov. Nabíjačka je vždy neoddeliteľnou súčasťou vozíka či skútra.

Pred zakúpením vozíka je potreba položiť si otázku: "Kde bude vozík využíván?" Podľa toho možno ak zvoliť vozík vhodný do interiéru, exteriéru alebo do terénu na spevnené cesty. Tu je potreba vozík či skúter s veľkými kolesami a silným motorom. Ďalšie kritériá pre výber predstavujú: nosnosť, dojazd, celkové rozmery, svetlá výška alebo dizajn. Na stránkach www.invalidny-vozik.sk  si vyberie aj náročný používateľ.

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446