PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Vodiči sú vybavení ochrannými prostriedkami. Produkty sú dezinfikované.

invalidný vozík s46

Doprava ZADARMO na el. vozíky a skútre nad 1000 €
invalidný vozík obrázok
Servis PRODUKTOV
Spätný VÝKUP
10 rokov na trhu

Trojkolky pre invalidov

Invalidný vozík môže zabezpečiť slobodu pohybu pre tých, ktorí trpia obmedzením pohyblivosti a citlivosti dolných končatín. Používanie invalidného vozíka na verejnosti je bežným javom. Vozík tak nemusí byť hrozbou, ale veľkou motiváciou a prostriedkom k tomu, aby sa človek zaradil plnohodnotne do spoločnosti a užíval si života.

Pre tých, čo si chcú zaobstarať invalidný vozík, či už elektrický alebo mechanický, odporúčame navštíviť stránky www.invalidny-vozik.sk Okrem toho tu majú veľmi širokú ponuku elektrických trojkolesových a štvorkolesových skútrov. K dispozícii sú produkty nové, zánovné či repasované, ktoré sú za výrazne nižšiu cenu, ale kvalita zostáva zachovaná. Ak by ste váhali s výberom vozíčku či potrebovali odborne poradiť, potom je na uvedenom telefónnom čísle k dispozícii vyškolený odborník, ktorý Vám veľmi ochotne poradia.

Elektrické vozíky a skútre predstavujú ideálne riešenie pre uľahčenie Vašej mobility. Navyše sú ekologické, spoľahlivé, tiché a zaručujú hospodárnu prevádzku. Na jedno nabitie akumulátora prejdete až 40 kilometrov. Nabíjačka je vždy neoddeliteľnou súčasťou vozíka či skútra.

Pred zakúpením vozíka je potreba položiť si otázku: "Kde bude vozík využíván?" Podľa toho možno ak zvoliť vozík vhodný do interiéru, exteriéru alebo do terénu na spevnené cesty. Tu je potreba vozík či skúter s veľkými kolesami a silným motorom. Ďalšie kritériá pre výber predstavujú: nosnosť, dojazd, celkové rozmery, svetlá výška alebo dizajn. Na stránkach www.invalidny-vozik.sk  si vyberie aj náročný používateľ.

logo invalidnivozik.info
SAVRYNNO s.r.o.

Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446