invalidný vozíček s14

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Vozíky pre invalidov

Pod pojmom invalidný vozíček si môžete predstaviť elektrický invalidný skúter, elektrický invalidný vozík či mechanický invalidný vozík. Všetky tieto produkty sú určené pre seniorov, telesne handicapovaných alebo nemohúci osoby na uľahčenie dopravy v interiéri aj exteriéri.

Existujú dva typy elektrických invalidných skútrov a to: trojkolesové a štvorkolesové. Trojkolesové elektrické skútre sú veľmi stabilné a možno ich použiť aj na nespevnených cestách. Ich hlavnou výhodou je malý polomer otáčania a vďaka jednému kolesu vpredu máte viac miesta na nohy. Štvorkolesové skútre majú veľmi jednoduché ovládanie. Vynikajú predovšetkým svojou mohutnosťou a stabilitou, a preto sa na nich klienti cítia bezpečnejšie. Hlavnou prednosťou týchto vozíkov je, že na nich nepotrebujete vodičský preukaz, nemusíte nosiť helmu a môžete jazdiť po chodníkách.

Elektrické invalidné vozíky môžete ovládať iba jednou rukou a záleží tak len na Vás, ktorú si zvolíte. Tieto vozíky majú malý polomer otáčania, takže sa otočíte takmer na mieste. Niektoré vozíky sú vybavené polohovaním chrbtovej opierky, uhlu sedenia, podnožiek atď.

Mechanické invalidné vozíky sú určené pre klientov do 125 kg. Tieto vozíky majú jednoduché ovládanie, ľahko manipulovateľný, skladacie, odklápacie podrúčky, podnožky a stupačky. Výhodou sú tiež bezdušové kolesá, ktoré nemusíte pravidelne dofukovať.

Máte problémy s hybnosťou a hľadáte kvalitné riešenie za výhodné ceny? V tom prípade nie je nič jednoduchšie ako sa obrátiť na emailovú adresu info@invalidny-vozik.info , kde sa už niekoľko rokov zaoberajú predajom nových, zánovných aj repasovaných elektrických skútrov, joystickových vozíkov a mechanických vozíkov za najvýhodnejšie ceny na trhu. Pri všetkých produktov, ktoré táto spoločnosť ponúka, nájdete detailný popis a technické parametre.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44