skútre s15

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Vozíky pre telesne postihnutých

Vozíky pre telesne postihnutých sú dostupné v mnohých variantoch. Invalidný vozík môžete vyberať z elektrických invalidných skútrov, elektrických invalidných vozíkov či mechanických invalidných vozíkov. Elektrické skútre sú určené na vonkajšie využitie. Elektrické invalidné vozíky slúži ľuďom s ťažkým telesným postihnutím a sú vhodné ako do interiéru, tak exteriéru a mechanické invalidné vozíky sú vhodné skôr pre doma.

Všetky tieto varianty vozíkov pre telesne postihnutých nájdete na www.invalidny-vozik.sk  kde ich môžete zaobstarať za skvelé ceny!


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44