výkup vozíkov s47

PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ! Naši vodiči sú vybavení všetkými ochrannými prostriedkami (respirátor, okuliare, rukavice).

Výkup invalidných vozíkov

Máte veľa možností ako sa zbaviť už nepotrebného invalidného vozíka či skútra. Jednou z nich je napríklad obrátiť sa na webové stránky www.invalidny-vozik.sk  kde ho od Vás môžu vykúpiť za primeranú sumu a ak je potreba tak od Vás vykúpený invalidný vozík opraviť a predať ho ďalšiemu užívateľovi alebo ho použiť aspoň na náhradné diely do iných invalidných vozíkov.

Vyššie spomínaný webový portál sa zaoberá predovšetkým predajom elektrických invalidných skútrov, mechanických invalidných vozíkov a elektrických invalidných vozíkov.


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'd192972_voziksk.prod_kategorie_new' doesn't exist in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php:44 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php(44): PDO->prepare('SELECT * FROM `...') #1 /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/index.php(175): include('/data/web/virtu...') #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/192972/virtual/www/domains/invalidny-vozik.sk/inc/backoff.html.php on line 44